Autobuski i železnički red vožnje - Zlatibor Beograd Novi Sad

Međugradski prevoz autobusa sa Zlatibora:

Zlatibor-Beograd (Gaga prevoz): 03.30; 05.00; 08.00; 10:00; 11:30; 15:00; 17:00;
Zlatibor-Kragujevac (Janjušević): 07:15
Zlatibor-Beograd (Janjušević): 08:20
Zlatibor-Novi Sad (Sirmijum Bus): 09:30
Zlatibor-Novi Sad (Fenix): 10:00
Zlatibor-Beograd (Janjušević): 11:30
Zlatibor-Novi Sad (Fenix): 13:45
Zlatibor-Novi Sad (Božur): 14:15
Zlatibor-Niš (Jugoprevoz Kruševac): 14:15
Zlatibor-Niš (Kodeks): 15:15
Zlatibor-Kragujevac (Janjušević): 16:15
Zlatibor-Kragujevac (Lepenica): 17:00
Zlatibor-Beograd (Janjušević): 17:30
Zlatibor-Beograd (Janjušević): 19:35

Polasci autobusa Zlatibor-Užice (Gaga prevoz):

03:30**;   05:00**;   06:10;   06:40*;   07:15;   07:55;   08:00**;   09:20;   10:00**;   10:25**;   10:55;  11:30**;   12:10;   13:00;   14:10**;   14:15;   15:00;   15:00;   15:30;   16:05;   17:00**;   18:00;  19:00**;   19:10;   20:10;   21:15;   22:10;   23:30;
*ne saobraća vikendom  **ekspres

Železnički red vožnje iz Užica

Polasci vozova iz Užica za Beograd: 02.20; 02.35; 06.10; 10.10; 14.10; 16.17; 17.55
Polasci vozova iz Užica za Bar: 00.00 (ponoć); 13.00

* Info na dan 07.03.2021.
* Moguća promena reda vožnje u vansezoni.