Otvoreno Prvenstvo Republike Srpske u smucarskom trcanju slobodnim stilom 2004.

Uporedi smeštaj

13. i 14. marta odrzano je Otvoreno Prvenstvo Republike Srpske u smucarskom trcanju slobodnim stilom na JAHORINI. Na stazi "Dvorista" okupilo se 64 takmicara iz 4 kluba, i to iz SK "Sarajevo" Srpsko Sarajevo, SK "Glasinac-Karavan" Sokolac, SK "Zlatibor" Zlatibor. Domacin prvenstva je bio SK "Romanija" Pale...
 

Prvog dana su vozene duze deonice i postignuti su sledeci rezultati:
Seniori: 12km

1. Samardzija Bojan, Glasinac-Karavan
2. Minic Bojan, Romanija
3. Skokic Momcilo, Romanija

Stariji omladinci: 9km
1. Krsmanovic Dejan, Zlatibor
2. Stanojcic Vladimir, Zlatibor

Mladi omladinci: 6km
1. Mitrovic Milan, Zlatibor
2. Jeremic Nenad, Zlatibor
3. Durovic Zarko, Glasinac-Karavan

Stariji pioniri: 5km
1. Dizdarevic Sanjin, Zlatibor
2. Petrovic Dorde, Romanija
3. Starcevic Mladen, Romanija

Juniorke: 6km
1. Vasiljevic Aleksandra, Romanija
2. Lucic Gorana, Romanija
3. vasiljevic Sanja, Romanija

Mlade omladinke: 5km
1. Kuzeljevic Branka, Zlatibor
2. Mladenovic Milica, Zlatibor
3. Stulovic Brankica, Zlatibor

Starije pionirke: 4km
1. Karisik Tanja, Romanija
2. Lasica Natasa, Romanija
3. Draganic Dajana, Romanija

Mladi pioniri: 4km
1. Lopoatic Stefan, Romanija
2. Simic Vladimir, Romanija
3. Bakmaz Nemanja, Glasinac-karavan

Mlade pionirke: 3km
1. Ducic Katarina, Zlatibor
2. Komlenovic Svetlana, Glasinac-Karavan
3. Borovcanin Snezana, Glasinac-Karavan

Cicibani: 2km
1. Starcevic Marko, Romanija
2. Kosarac Goran, Sarajevo
3. Antonic Stefan, Romanija

Cicibanke: 2km
1. Kovacevic Ivana, Glasinac-Karavan
2. Lasica Ana, Romanija
3. Koroman Mladena, Romanija

Drugi dan su postignuti sledeci rezultati:
Seniori: 9km
1. Samardzija Bojan, Glasinac-Karavan
2. Minic Bojan, Romanija
3. Cosic Miro, Romanija

Stariji omladinci: 6km
1. Jeremic Nikola, Zlatibor
2. Krsmanovic Dejan, Zlatibor
3. Stanojcic Vladimir, Zlatibor

Mladi omladinci: 5km
1. Petrovic Aleksandar, Romanija
2. Jeremic Nenad, Zlatibor
3. Durovic Zarko, Glasinac-Karavan

Stariji pioniri: 4km
1. Dizdarevic Sanjin, Zlatibor
2. Petrovic Dorde, Romanija
3. Starcevic Mladen, Romanija

Mlade omladinke: 5km
1. Kuzeljevic Branka, Zlatibor
2. Mladenovic Milica, Zlatibor
3. Stulovic Brankica, Zlatibor

Starije pionirke: 3km
1. Vasiljevic Sanja, Romanija
2. Karisik Tanja, Romanija
3. Lasica Natasa, Romanija

Mladi pioniri: 3km
1. Ninkovic Brane, Glasinac-Karavan
2. Lopoatic Stefan, Romanija
3. Simic Vladimir, Romanija

Mlade pionirke: 3km
1. Ducic Katarina, Zlatibor
2. Komlenovic Svetlana, Glasinac-Karavan
3. Borovcanin Snezana, Glasinac-Karavan

Cicibani: 2km
1. Starcevic Marko, Romanija
2. Kosarac Goran, Sarajevo
3. Antonic Stefan, Romanija

Cicibanke: 2km
1. Kovacevic Ivana, Glasinac-Karavan
2. Lasica Ana, Romanija
3. Koroman Mladena, Romanija

















Vesti i događaji: 

Kategorija: 

Aktivnost: